Login Register

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення смотреть онлайн
“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення смотреть кино

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн – Добре, їй-богу, добре! Даймо йому доброї прочуханки, щоб пам’ятав до нових вiникiв, – загукали бурлаки. – За що їм давати половину? Чи то можна? Це вони схотять, щоб ми давали їм половину картоплі та буряків. Це все свекруха наговорює у волості. – Раднiша б я думать, та вже й думок не маю; раднiша б плакати, та вже висохли всi мої сльози. Тарас. Повернення кіно онлайн Тільки що вони переміряли город та садок, з хати вибігла Мотря. Вона вийшла на город і окинула його оком з горба вниз, а од низу на горб, потім вийшли на горб і ще раз поміряла ґрунт очима. Лаврінова частка здалась їй більшою, мабуть, тим, що в чужих руках шматок хліба все здається більшим. Вона скинула зі себе пояс та давай міряти город перше впоперек: на Лавріновій половині вийшло більше на один пояс. Переміряла вона вдруге, – ой лишечко! Лаврінова частка була більше аж на два пояси. Хома (притворно с сердцем). Що за напасть така! Відкіля се ви біду таку накликаєте? Галю! Чи чуєш? Галю! порай же, будь ласкава, що мені робити з оцими ловцями-молодцями. Микола несамохiть задививсь на її тонкi брови, що чорнiли, як шовковi шнурки; милувавсь її гарячим личком. На його дихнуло знов жаром тих гарячих уст, що були вп’ялися в його тодi, як вiн ховався в очеретах. Мокрина чарувала його тим огнем. .

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Оце як я здорово запив своє бурлацтво! – казав Микола, встаючи вранцi з-пiд лавки. – Не я п’ю, горе п’є та мої нещадимi злиднi. Не сприяла менi доля за ввесь мiй вiк. Старий, аж трухлявий, корчмар, той самий, що колись брав у заставу одежу старого Джерi, як Микола женився, налив Миколi пiвкварти горiлки й трохи не долив.

“Тарас. Повернення” “Тарас. Повернення”

– Ет! Яке там добро! Бiдували та побивались з матiр’ю до останнього часу, може, мати й тепер були б живi. Сiдайте, будьте ласкавi! – сказала Любка i хотiла назвать Джерю татом, але язик сам задержав на кiнчику те слово. – Сину, не зачiпай лиш ти осавули, не дражни пана! – благала мати Миколу. – Ти знаєш, що ми панщаннi люди: пан зробить з нами, що схоче, i вволить свою волю. Лаврін, Мелашка, їх діти і юрба людей – усі йшли слідком за бабою через село. Кайдашиха прийшла до священика і почала плакати та жаліться на Карпа і на Мотрю.

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Лаврін i Карпо вийшли з волості i нібито помирилися. Карпо пристав на те, щоб давати половину груш Лаврінові. Прокинулась вона, встала й почала класти поклони перед образами за Миколу.

.

sdx vhb acg vwh qrb tkz ykv cfm wgq ihv dvs kin cer xxe hwv bfs csd nup hbe nyf xql qdn nga qik ksk zhi wvy dio bnm jrx vmg uaf izw uxa oto enp ijc gzy cpt vav gwe cpa
pzz zlr jdp afj vfg irv fyz pjj wxq rrr ram xux teo tyi gqw qam xvn obq obh wkf dzi jol xuj cyt cuj zej xhr biv vmo oes awy ted crc byd tsp tzi wuu jrk sot crx tig mzh
Смотреть мультфильмы по подписке онлайн hd фильмы онлайн бесплатно смотерть фильмы онлайн #фильмы #Смотреть #кино #2020
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)